Witajcie, nazywam się Łukasz Przybyłowicz. Jestem certyfikowanym ekspertem Atlassiana, architektem AWS oraz administratorem systemów Linux. Moje początki z informatyką sięgają jeszcze lat 90, kiedy robiłem strony www z pomocą programów takich jak Pajączek, Frontpage czy… Notatnik. W tych złotych czasach, w 2001, zarobiłem swoje pierwsze pieniądze za stronę internetową. Niewiele, ale starczyło, żeby kupić pierwszą gitarę. Mam ją do dziś. Od tego czasu muzyka zajęła pierwsze miejsce w moim życiu. Nagrałem trzy solowe albumy, współprowadziłem szkołę muzyczną, pojechałem w trasę koncertową, pracowałem z dziećmi i młodzieżą. Ale z czasem świat IT zaczął upominać się o mnie, wróciłem więc żeby rozwijać się dalej.

Niezależnie od roli, w którą się wcielam, najważniejsze są dla mnie dwie postawy: ucznia i nauczyciela. Z jednej strony chętnie przekazuję swoją wiedzę innym, z drugiej słucham i zadaję pytania, bo zawsze zakładam, że ktoś wie coś, czego nie wiem ja.

Jeśli potrzebujesz konsultacji z zakresu konfiguracji, migracji czy customowych rozwiązań w produktach Atlassian – jestem gotów, by pomoc. Zapraszam do kontaktu na lukasz@szkolajira.pl